Žymos archyvas: vonios užuolaidos

Vonios užuolaidos / dušo užuolaidos – iš impregnuoto audeklo, plastiko, poliesterio, PVC, ar kitos lanksčios ir nelaidžios drėgmei medžiagos pagamintos uždangos, skirtos apsaugoti vonios kambarį nuo vandens bei drėgmės, kabinamos priešais vonią, arba dušo kabiną. Dažniausiai vonios užuolaidos būna stačiakampio formos uždangos kabinamos specialiomis plastikinėmis ar metalinėmis kilpomis ant karnizo, įtvirtinto virš vonios ar dušo kabinos. Vonios užuolaidų apačioje yra įdedamas specialus svoris, padedantis išlaikyti tinkamą užuolaidų formą.
Įdomios spalvos, formos, rašto, tekstūros, medžiagos iš kurios gaminamos vonios bei dušo užuolaidos yra renkamos ir saugomos šiame sąraše.

Vonios užuolaidos – Socialinis tinklapis

Vonios užuolaidos - Socialinis tinklapis

Vonios užuolaidos, atrodančios kaip socialinio tinklapio Facebook vartotojo sienos vaizdas su peršviečiamu plotu profilio nuotraukos vietoje, tam, kad ten galėtumėte įkomponuoti savo veidą.

Likecool

Dušo užuolaidos dama maudosi

Dušo užuolaidos dama maudosi

Tęsiant dušo užuolaidų su nudažytais paslaptingais ir erotiškais siluetais temą. Šį kartą dušo užuolaidos nudažytos taip, jog atrodytų, kad duše absoliučiai be tykštančio vandens garso prausiasi paslaptinga dama, namų šeimininkė, vaiduoklis, geroji namų dvasia, ar bet kuris kitas variantas, kurį tik leidžia sukurti Jūsų vaizduotė. Tokios dušo užuolaidos be jokių abejonių nustebins profesionalaus viengungio svečius užsukusius į vonios kambarį.

Šaltinis: Incredible Things