Žymos archyvas: virtuvinės svarstylės

Pjaustymo lentelė su svarstyklėmis

Virtuvinė pjaustymo lentelė su svarstyklėmis

Jei viskas, ką pjaustote yra bulvės, morkos ir mėsa – viskas gerai, pagal receptą įdėję 3 morkas, 4 bulves ir iš parduotuvės nupirktos mėsos kilogramą, kurį ten pat ir pasvėrė profesionalas greičiausiai nesuklysite ir nepridarysite žalos nei sau nei kitiems, nors patiekalo gamyboje naudotos daržovės savo dydžiu ryškiai skirsis nuo normos.
Visai kita situacija, kai tenka smulkinti prieskonius. Ypač aštrius, pavyzdžiui aitriąsias paprikas, pipirus. Tada pasakymas „iš akies“ gali būti pavojingas jūsų ir svečių sveikatai, arba bent jau gali sugadinti nuotaiką visam vakarui.

Tokiam atvejui, kai tenka susmulkinti tiksliai žinomą kiekį produkto pravartu naudoti virtuvines svarstykles. Dar geriau – kai tos svarstyklės yra integruotos tiesiai pjaustymo lentelėje – tokiu atveju net nereikia vargti perkeliant susmulkinto maisto į svėrimo indą – pakanka nuo lentelės pjaustymo paviršiaus peiliu braukiant perkelti maistą ant svėrimo paviršiaus ir lentelėje įmontuotas indikatorius parodys tikslią masę. Viskas, akivaizdžiai aišku, kiek dar trūksta, ar yra per daug prismulkinta maisto.
Dornob.com