Žymos archyvas: užuolaidos

Užuolaidos – stačiakampio formos iš audeklo pagaminti įtaisai, kabinami priešais langą vidinėje pusėje, skirti uždengti langui. Dažniausiai sutinkami užuolaidų tipai yra dieninės užuolaidos ir naktinės užuolaidos. Dieninės užuolaidos yra gaminamos iš peršviečiamo audinio, netrukdančios dienos šviesai patekti į patalpą, tačiau apribojančios matomumą iš išorės. Naktinės užuolaidos skirtos uždengti langui tamsiu paros metu, kad būtų užkertamas kelias stebėti patalpą iš išorės, bei apribotų šviesos patekimą dienos metu. Užuolaidos metaliniais, plastikiniais, arba mediniais žiedais arba gnybtais tvirtinamos ant priešais langą įtaisyto laikiklio – karnizo, kad galėtų būti laisvai judanamos.
Kiti užuolaidų bei langų uždangalų tipai: vonios / dušo užuolaidos, roletai, žaliuzės.
Šiame kataloge renkamos užuolaidos išsiskiriančios iš mums įprastų savo forma, spalva, raštu, bei panaudojimo būdu.

Dušo užuolaidos dama maudosi

Dušo užuolaidos dama maudosi

Tęsiant dušo užuolaidų su nudažytais paslaptingais ir erotiškais siluetais temą. Šį kartą dušo užuolaidos nudažytos taip, jog atrodytų, kad duše absoliučiai be tykštančio vandens garso prausiasi paslaptinga dama, namų šeimininkė, vaiduoklis, geroji namų dvasia, ar bet kuris kitas variantas, kurį tik leidžia sukurti Jūsų vaizduotė. Tokios dušo užuolaidos be jokių abejonių nustebins profesionalaus viengungio svečius užsukusius į vonios kambarį.

Šaltinis: Incredible Things

Užuolaidos „Dušas negali būti parodytas“

Užuolaidos “Dušas negali būti parodytas”

Informacinių technologijų entuziasto vonios puošmena gali tapti dušo užuolaidos su taip dažnai internete pasitaikančia klaida „Puslapis negali būti parodytas“ (404), pritaikyta dušo kabinai – „Dušas negali būti parodytas“ (angl. The shower cannot be displayed).

Dušo užuolaidos su seksualiu merginos siluetu

Dušo užuolaidos su seksualiu merginos siluetu

Dušo užuolaidos su viliojančioje pozoje stovinčios vonioje besiprausiančios merginos siluetu papuoš viengungiškos vonios kambario interjerą ir smarkiai nustebins ten netikėtai užsukusius svečius, bei džiugins šeimininko akis.

„Kruvinos“ dušo užuolaidos

Prie kruvino vonios kilimėlio – kruvinos užuolaidos dušui. Tokios dušo užuolaidos nuoširdžiai rekomenduojamos kiekvienam maniakui, lengvai pavažiavusiam, ar siaubo filmų mėgėjui.

Nors kraujas, kuris matomas ant dušo užuolaidų nėra tikras, tačiau įspūdis, kurį palieka pamačius tokias užuolaidas kabančias vonios kambaryje bus tikrai nustebinantis. Ypač komplekte su anksčiau minėtu vonios kilimu. O jeigu dar naktį. O jei kai žaibuoja už lango. O jei po siaubo filmo peržiūros?