Žymos archyvas: USB

USB (Universal Serial Bus) – populiari jungtis, leidžianti greitai ir patogiai prie kompiuterio prijungti išorinius įrenginius – atmintines, foto / video techniką, mobiliuosius / išmaniuosius telefonus, muzikinius grotuvus. USB naudojama standartiniams kompiuterio valdymo įrenginiams – klaviatūrai bei pelei prijungti. USB jungtis gali būti naudojama pakrauti prijungtiems įrenginiams.

Prisegama USB atmintinė

USB atmintinė – dalykas, kurį dėl nedidelio dydžio labai paprasta pamesti, ar kur nors palikti. USB atmintinė su įmontuotu žiogeliu vienas iš variantų bandyti spręsti USB rakto palikimo bėdą – išjungę atmintinę tiesiog prisegame prie drabužio, rankinės, krepšio ar kito iš audeklo padaryto ir su savimi nuolatos turimo dalyko.

artlebedev.com

Saulės energija maitinamas USB kroviklis Ray

Saulės energija maitinamas USB kroviklis Ray

Nešiojamas USB pakrovėjas kroviklis „Ray“, naudojantis saulės energiją Jūsų įrenginiams pakrauti. Visada turėdami su savimi tokį pakrovėją kroviklį, bent jau dieną neturėtumėte pristigti energijos telefone, ar kitame per USB kabelį galinčiame pasikrauti įrenginyje. Šio USB pakrovėjo kroviklio kaina 40$
Pirkti