Žymos archyvas: saulės energija

Saulės energija maitinamas USB kroviklis Ray

Saulės energija maitinamas USB kroviklis Ray

Nešiojamas USB pakrovėjas kroviklis „Ray“, naudojantis saulės energiją Jūsų įrenginiams pakrauti. Visada turėdami su savimi tokį pakrovėją kroviklį, bent jau dieną neturėtumėte pristigti energijos telefone, ar kitame per USB kabelį galinčiame pasikrauti įrenginyje. Šio USB pakrovėjo kroviklio kaina 40$
Pirkti

USB Saulės kroviklis XDModo Solar

USB Saulės kroviklis XDModo Solar

Saulės energiją naudojantis pakrovėjas kroviklis turi 2 USB išėjimus – mažą ir didelį, prie kurių galima jungti įrenginius (mobiliuosius / išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir pan.) krovimui. Šis pakrovėjas kroviklis lengvai tvirtininamas prie lango stiklo. Įrenginyje įmontuota rezervinė 1400 mAh baterija, kurios energijos pakanka įkrauti vidutinio dydžio išmaniojo telefono bateriją. Šio saulės energiją naudojančio įkroviklio Kaina apie 50 Eur.

Rasta design-3000.de

Lauko krėslas su saulės elementu

Lauko krėslas su saulės elementu

Lauko krėslas su saulės elementu. Jeigu net gamtoje negalite be savo elektroninių daikčiukų, tai tokia kėdė – lauko krėslas tikrai pravers. Saulės energiją verčianti elektra sistema padės pakrauti mobilųjį ar išmanųjį telefoną, nešiojamą kompiuterį, elektroninių knygų skaityklę, planšetinį kompiuterį, muzikinį grotuvą, vaizdo kamerą, fotoaparatą ar kitą elektroninį įrenginį. Žodžiu, technologijų entuziasto vasarai privalomas atributas! :)

Šios kėdės yra įrengtos Masačiusetso technologijų instituto (MIT) viename iš kiemelių Kembridže, o sukūrė jas to pačio MIT architektūros specialybės studentai. Šaunu, kai susilieja technologijos ir dizainas.

My Modern Met