Žymos archyvas: puodelis

Puodelis – indas iš kurio geriami karšti ir šalti gėrimai: kava, arbata, kakava, sultinys, sriuba ir kiti. Puodeliai paprastai daromi iš keramikos, metalo, stiklo, plastiko ir panašių kietų ir atsparių karščiui medžiagų. Puodelis dažnai turi ąsą patogiam laikymui. Puodelis – kasdiena naudojamas indas, nesunkiai dekoruojamas, pritaikomas reklaminiams ir reprezentaciniams tikslams.
Šiame puslapyje yra surinkti ir pateikiami lankytojams puodeliai su įdomiais užrašais, šmaikščiais piešinėliais, puodeliai išsiskiriantys iš mums įprastų, tiek savo forma, tiek medžiaga iš kurios pagaminti, spalvų gama ir kitomis savybėmis. Puodelis gali būti naudojamas kaip smulki verslo dovana klientams, partneriams, puodelis gali būti kalendorius, nuotraukos stovas, laikrodis, ar bet kas, ką galite sugalvoti, tereikia tik fantazijos!

Puodelis golfui

Puodelis golfas

Klasikinės formos kavos ar arbatos puodelis nuo įprastinių skiriasi tuo, jog jame integruotas stalinis golfo žaidimas.

Skanaudami mėgstamą karštą gėrimą galite ruoštis artėjančiam golfo sezonui, ar treniruotis prieš lemiamą dvikovą neiškeldami kojos iš savo namų, nekreipdami dėmesio į oro sąlygas ir tai jums nekainuos absoliučiai nieko. Tereikia tik tokio puodelio, kurio apačioje padaryta ertmė, į kurią reikia įvaryti kamuoliuką, mini golfo lazdos, kuri įeina į komplektą ir žinoma paties mini golfo kamuoliuko (taip pat komplekte).

Rasta Google+

Rytinis puodelis

Rytinis puodelis
Rytinis puodelis
Puodelis, kuris veikiamas karščio keičia spalvą iš juodos į baltą.

Holycool

Iš puodelio išnyrantis ryklys

Iš puodelio išnyrantis ryklys

Įsivaizduokite – ramiai sau sriubčiojate savo mėgstamą kavą, arbatą, ar kitą Jums patinkantį gėrimą ir staiga išvystate iš puodelio gelmių išnyrantį plėšrūną ryklį. Jeigu ši siaubo istorija patinka – šis puodelis kaip tik Jums. O gal žinote kam patiktų?
Tik nesiūlykite arbatos iš šio puodelio silpnų nervų žmogui. Ir nesakykite, jog neperspėjome!

Incredible Things