Kategorijos archyvas: Žaidimai

Stalo tenisas keturiems

Stalo tenisas keturiems

Stalo tenisas paprastai žaidžiamas vienas prieš vieną, arba du prieš du. Šis stalo tenisas žaidžiamas už save ir prieš tris. Įdomus sprendimas, įdomu, jog galima keisti atstumus bei kampus tarp stalų, kas turėtų labai smarkiai pakeisti žaidimo taktiką bei eigą, ir perbalansuoti žaidėjų pranašumą. Tokio stalo teniso komplekto kaina 250$. Pirkti

Incredible things

Stalo teniso durys

Stalo teniso durys

Stalo teniso durys – PingPong Door. Tarnauja kaip tradicinės durys, o pasukus plokštumą horizontaliai – galima naudoti kaip stalo teniso stalą. Pagaminta iš medienos, išorinė durų pusė baltos spalvos.

Kaina – 990 eur. Galima nusipirkti tobiasfraenzel.com (puslapis vokiškai)

Walyou

Lankas šaudantis sniego gniūžtes

Lankas šaudantis sniego gniūžtes

Lankas, šaudantis sniego gniūžtėmis perkelia sniego karą į kitą lygmenį. Metimai tampa taiklesni, tolimesni ir žinoma skausmingesni priešininkams. Mesk sniego gniūžtę į specialų plyšį, įtempk stygą ir taikykis į eilinę savo auką negailestingame sniego karo lauke.

Sharperimage.com

Šachmatai trims

Šachmatai trims

Šachmatai – vienas seniausių stalo žaidimų, skirtų dviems žaidėjams. Dabar yra sukurta šachmatų lenta ir taisyklės, skirtos trims žaidėjams. Tai apie ką svajojo nemaža dalis šachmatininkų, kuriems turėjo kiek pabosti klasikinės taisyklės ir dviejų žaidėjų limitas. Plačiau apie šachmatus trims: 3manchess.com

Stalinis boulingo rinkinys

Stalinis boulingo rinkinys

Stalo futbolas, stalo tenisas, stalo BOULINGAS!!! Ar esate žaidę boulingą ofise ant stalo, o namie? Su staliniu boulingo rinkiniu tai paprasta. Ir tai nereiškia, jog kambaryje ridensite keliolikos kilogramų masės kamuolius taip keldami pavojų patalpos grindims, baldams, ar kambario interjero detalėms.

Šis boulingo rinkinys lengvas, telpantis saujoje ir visiškai nesunkus, juo labiau nepavojingas jums, aplinkiniams ir aplinkai kurioje nuspręsite sužaisti greitą boulingo partiją.

Likecool