Žymos archyvas: paplūdimio sandalai

Paplūdimio sandalai su metalo detektoriumi

Paplūdimio sandalai su metalo detektoriumi

Paplūdimio sandalai su integruotu metalo detektoriumi (ieškikliu) padės žmonėms, kurie turi įgimtą, ar įgytą sugebėjimą viską, visur ir visada pamesti (juk pažįstate bent vieną, kuriam (-iai) praverstų toks apavas? Autorius pažįsta tokių, kuriems reikėtų kambarinių tapkių, darbo, žieminių, vasarinių ir rudeninių batų su metalo, raktų, piniginės bei mobiliojo telefono ieškikliais :).

Be abejonės labiausiai sandalai su įmontuotu metalo ieškikliu pravers tiems, kurie prie jūros atkeliauja ne tik poilsiauti, bet ir lobio ieškoti.

Crookedbrains

Paplūdimio sandalai gyvūnų pėdos

Paplūdimio sandalai gyvūnų pėdos

Raudoni paplūdimio sandalai – einant palieka žymą iš paskos primenančią didžiulio šuns letenos antspaudą smėlyje.

Mėlyni paplūdimio sandalai palieka kito nenustatyto, tačiau didelio gyvūno pėdos antspaudą smėlyje.

Tokie sandalai – puikus variantas norintiems ir mėgstantiems maskuotis visur ir visada, net poilsiaujant prie vandens telkinio. Apsimaunate sandalus ir pirmyn – net geriausias pėdsekys nesuras jūsų.

Crookedbrains

Paplūdimio sandalai su alaus atidarytuvu

Paplūdimio sandalai su alaus atidarytuvu

Paplūdimio sandalai su integruotu alaus atidarytuvu – dar vienas būdas papildyti savo alaus atidarymo būdų ir įrankių arsenalą. Šiuo atveju tai puikus būdas nustebinti aplinkinius kai reikia atidaryti alaus butelį būnant gamtoje. Nusiaunate sandalą, paimate į vieną ranką užkimštą alaus butelį, į kitą sandalą ir su sandalo pade įtaisytu butelio atidarytuvu atkemšate alaus butelį. Atrodo įspūdingai, gal netgi kiek magiškai. Pabandykite nustebinti draugus!

Crookedbrains