Kategorijos archyvas: Ofisas

Kavos puodelio laikiklis

Jei viskas, ko trūksta Jūsų darbiniam stalui – tai laisva vieta dar vienam kavos puodeliui – išeitis prie stalo krašto prisegamas laikiklis kavos puodeliui. Šis laikiklis veikia panašiu principu kaip klasikinis skalbinių segtukas.

Lai niekada netrūksta vietos padėti dar vienam kavos puodeliui!!

Rasta Google+

Lipnūs užrašų lapeliai – Suši

Lipnūs užrašų lapeliai – Suši

Lipnūs užrašų lapeliai nuspalvinti kaip japoniško suši užkandžio gabalėliai. Priklausomai nuo dienos nuotaikos, ar Jūsų asmeninio skonio ir mėgstamų suši valgio tipo, užrašus galite daryti ant lapelių, kurie atrodo kaip suši su lašiša, arba suši su morkomis, arba tiesiog ant suši ryžių raštu išmarginto lapelio, ar dar kokio nors suši.

Josh Spear

Stručio pagalvė nusnaudimui

Stručio pagalvė nusnaudimui

Kartais norisi bent trumpai nusnausti darbo vietoje, tačiau triukšminga biuro aplinka toli gražu tinkama vieta. Tam reikalui sukurta stručio pagalvė, padedanti paslėpti savo galvą nuo kolegų, ofiso triukšmo ir rūpesčių :) Be to įrengtos angos rankoms neleis atvėsti. Stručio pagalvė – tai lovos, antklodės ir pagalvės hibridas trumpam nusnaudimui čia ir dabar.

Stručio pagalvės originalus pavadinimas yra OSTRICH, ji sukurta kawamura-ganjavian dizaino studijoje.

Oficialus ostrich puslapis kawamura-ganjavian svetainėje: ostrich

Pirkti

 

Antspaudas Like / dislike

Antspaudas Like / dislike

Su tokiais antspaudais greitai ir daugumai suprantamai pademonstruosite savo nuomonę apie dokumentą – kaip Facebook socialiniame tinkle, tik čia geriau – galima išreikšti ir neigiamą požiūrį, ko dažnam pritrūksta Facebook. Pirmiausia antspaudą galite išbandyti išreikšdami savo tvirtą nuomonę apie sąskaita už šildymą :)

makingitlovely