Žymos archyvas: marškinėliai

Marškinėliai su įdomiais užrašais, juokingais piešinėliais. Vyriški, moteriški, vaikiški marškinėliai.

Marškinėliai fotografams

Marškinėliai fotografui

Marškinėliai dekoruoti taip, jog juos vilkint atrodo, jog ant kaklo pakabinta foto kamera.

Šaltinis: Pinterest.com

Marškinėliai treneris

Marškinėliai treneris

Jūsų asmeniniu treneriu gali būti ir marškinėliai, nereikia nei laikmačio, nei pulsometro, nei atstumo matuoklio, tereikia užmesti akį į ant krūtinės esančios treniruotės skalės suprakaitavimą ir aišku, kiek dar šiandien teks prakaituoti :) Įdomu, kaip suderinti marškinėlių skalę su savo asmeniniais prakaitavimo kiekiais :)

Rasta pas Likecool

Anatominiai marškinėliai

Anatominiai marškinėliai

Norite išmokti, arba pakartoti visų žmogaus viršutinės dalies raumenų lotyniškus pavadinimus? Aprenkite ką nors tokiais marškinėliais ir mokykitės, mokykitės, mokykitės :) Beje, yra ne tik marškinėliai su raumenimis, bet ir su kaulų lotyniškais pavadinimais, bei kojinės su raumenimis ir kaulais. Kaina už marškinėlius 22$, kojines 12$. Čia rasite oficialią parduotuvę Anatomical Edu-Wear

Rasta pas Likecool,

Prašome palaukti, marškinėliai kraunami

Prašome palaukti, marškinėliai kraunami

„Prašome palaukti, marškinėliai kraunami“ – dar vieni marškinėliai į kompiuterių entuziasto kolekciją. Kol marškinėliai kraunami, vaizdo visai nėra – jis juodas, arba neryškus ir kvadratuotas („išsipikseliavęs“ – žargonu pasakytų informacinių technologijų specialistas), o menamą marškinėlių užsikrovimo progresą kuo puikiausiai matome horizontalioje mėlynoje slinkties juostoje, esančioje virš krūtinės.