Žymos archyvas: lentyna

Lentyna – plokščias, horizontalus paviršius, skirtas laikyti ir saugoti įvairiems daiktams. Lentynos būna kabinamos ant sienos, statomos ant grindų. Lentynos naudojamos namuose, parduotuvėse, sandėliuose, ofisuose įvairiems daiktams, darbo priemonėms, medžiagoms, žaliavoms ir produktams sudėti, bei padėti, saugoti ir sandėliuoti. Lentynos gaminamos iš tvirtos, kietos medžiagos, pavyzdžiui: medžio, metalo, plastiko, stiklo.

Įlinkusi knygų lentyna

Įlinkusi knygų lentyna

Knygų lentyna įlinkusi žemyn, todėl aukščiausias knygas reikia dėti ties viduriu tam, kad knygų viršutinės dalys būtų vienoje linijoje.

Vos tik įėjus į Jūsų kambarį matosi koks Jūs apsiskaitęs – net knygų lentyna įlinkusi nuo daugybės knygų svorio!

Swissmiss

Knygų lentyna svajonė

Knygų lentyna svajonė

Čiumpi gerą knygą iš lentynos savo kambaryje, prisėdi ant patogios sofutės po lentyna, skaitai įdomią knygą, svajoji, persikeli į stebuklingą knygos pasaulį, bandai įsivaizduoti, ką autorius norėjo pasakyti, kaip atrodo jo kūriami personažai.

HolyCool

Knygų lentyna laiptuose

Knygų lentyna laiptuose

Laiptai – daug vietos užimanti patalpos dalis, todėl verta vietą po jais išnaudoti kiek įmanoma optimaliau. Nuotraukoje – žavus sprendimas paverčiantis laiptus knygų ir kitų smulkių daiktų lentyna, ir tuo pačiu sutaupant šiek tiek vietos kambaryje bei išvengiant rūpesčio dekoruoti laiptų šoninę dalį.

Už idėja ir nuotrauką dėkojame Arnui :)