Žymos archyvas: laikrodis

Laikrodis – prietaisas, skirtas laiko matavimui. Laikrodžiai pagal tai, kokiu būdu jie matuoja bei rodo laiką skirstomi į elektroninius, mechaninius, saulės, smėlio ir t.t. Išskiriamos pagrindinės laikrodžių kategorijos pagal panaudojimo tipą: rankiniai laikrodžiai – segami ir nešiojami ant riešo, sieniniai laikrodžiai – kabinami ant sienos patalpoje, staliniai laikrodžiai – pastatomi ant darbinio ir pan stalo.

Rankinis pulsometras + laikrodis

Ant riešo dėvimas pulsometras ir rankinis laikrodis – 2 įrenginiai viename dailiame korpuse. Nepakeičiamas aktyviam žmogui, kuris nori sekti savo širdies veiklą sportuodamas.

Yanko design

Išmanusis laikrodis Pebble

Išmanusis laikrodis Pebble naudoja elektroninio rašalo technologijos (tos kuri naudojama elektroninių knygų skaityklių ekranuose) pagrindu pagamintą vaizduoklį ir prisijungia prie išmaniojo telefono su Android ar iPhone operacine sistema. Pebble išmanusis laikrodis rodo skambinančiojo informaciją, pranešimus apie neskaitytas elektroninio pašto žinutes, įvykius kalendoriuje, Facebook žinutes, Twitter srautą, orų informaciją, be to yra numatyta plėsti funkcionalumą trečiųjų šalių programėlėmis. Pebble laikrodis planuojamas kelių spalvų korpusu.

Šiuo metu Pebble išmanusis laikrodis yra kūrimo stadijoje, daugiau informacijos apie tai: Pebble: E-Paper Watch for iPhone and Android

Išmanusis laikrodis i’m Watch

i’m Watch giriasi, jog tai pirmas tikras išmanusis laikrodis pasaulyje. Laikrodis veikia su Android operacine sistema, turi lietimui jautrų ekraną, integruota telefono funkcija, interneto naršyklė, funkcionalumas plečiamas diegiant programėles ir kitos išmanaus daiGto savybės bei privalumai. Daugiau informacijos apie i’m Watch išmanųjį telefoną – oficialioje i’m Watch svetainėje.