Kategorijos archyvas: Elektronika

mp3 grotuvas – apyrankė

Koncepcinis mp3 grotuvo dėvimo ant rankos riešo kaip apyrankė modelis iš Creative.

Pirkti mp3 grotuvą

Pirkti mp3 grotuvą

Prisegama USB atmintinė

USB atmintinė – dalykas, kurį dėl nedidelio dydžio labai paprasta pamesti, ar kur nors palikti. USB atmintinė su įmontuotu žiogeliu vienas iš variantų bandyti spręsti USB rakto palikimo bėdą – išjungę atmintinę tiesiog prisegame prie drabužio, rankinės, krepšio ar kito iš audeklo padaryto ir su savimi nuolatos turimo dalyko.

artlebedev.com

Išmanusis laikrodis Pebble

Išmanusis laikrodis Pebble naudoja elektroninio rašalo technologijos (tos kuri naudojama elektroninių knygų skaityklių ekranuose) pagrindu pagamintą vaizduoklį ir prisijungia prie išmaniojo telefono su Android ar iPhone operacine sistema. Pebble išmanusis laikrodis rodo skambinančiojo informaciją, pranešimus apie neskaitytas elektroninio pašto žinutes, įvykius kalendoriuje, Facebook žinutes, Twitter srautą, orų informaciją, be to yra numatyta plėsti funkcionalumą trečiųjų šalių programėlėmis. Pebble laikrodis planuojamas kelių spalvų korpusu.

Šiuo metu Pebble išmanusis laikrodis yra kūrimo stadijoje, daugiau informacijos apie tai: Pebble: E-Paper Watch for iPhone and Android

Išmanieji akiniai

Išmanieji akiniai

Išmanieji akiniai, arba projektas akiniai (Project Glass) – naujas korporacijos Google išplėstinės realybės projektas? Išmaniųjų akinių projektą pristatantis video:

Projekto puslapis Google+ tinkle