Žymos archyvas: Kindle dėklas

Kindle dėklas – kompanijos Amazon elektroninių knygų skaityklei Kindle skirtas dėklas. Dėklas elektroninių knygų skaityklei labai svarbus, o gal net būtinas dėl labai lengvai mechaniškai pažeidžiamo elektroninio rašalo, ar kita technologija paremto skaityklės ekrano geresnės apsaugos transportuojant įrenginį. Yra žinoma daug atvejų, kai elektroninių knygų skaityklės ekranas buvo sugadintas nepataisomai vos atsirėmus ranka, ar alkūne į įrenginį, ar be dėklo įdėjus skaityklę į krepšį, kuprinę, ar rankinę. Nors Amazon siūlo nemokamai pakeisti sugadintą įrenginį, tačiau papildoma apsauga trapiam įrenginio ekranui yra primygtinai rekomenduojama, tiek gamintojo, tiek vartotojų.

Saulės energija įkraunamas Kindle dėklas su pašvietimu

Saulės energija įkraunamas Kindle dėklas su pašvietimu

Beieškant internete dėklo savo Amazon Kindle skaityklei pavyko surasti labai įdomų ir įvairiapusį sprendimą. Tai saulės energija įkraunamas Amazon Kindle elektroninių knygų skaityklės dėklas su papildoma pašvietimo galimybe „SolarKindle Lighted Cover“.

Šis dėklas savyje turi 1500 mAh akumuliatorių, kuris pakraunamas naudojant saulės energiją. Akumuliatoriuje sukaupta elektros energija gali būti naudojama pašvietimui skaitant elektroninę knygą, bei skaityklės įkrovimui.

Taigi, įrenginys atlieka net 3 naudingas funkcijas:

  • Apsaugo Kindle nuo fizinio pažeidimo.
  • Šviesos šaltinis leidžia skaityti knygas tamsoje.
  • Rezervinis energijos šaltinis įkrauna Kindle.

Dėmesio vertas sprendimas Kindle turėtojams, kuriems įdomus alternatyvios saulės energijos panaudojimas praktikoje.

Šis Amazon Kindle dėklas kainuoja apie 80$. Oficiali svetainė – solarmio.com

via http://www.engadget.com/2012/01/07/solarkindle-cover-basks-in-the-suns-rays-charges-for-days-and/#continued