Žymos archyvas: kėdė

Kėdė – baldas, naudojamas atsisėsti. Kėdės rėmas paprastai daromas iš tvirtos medžiagos, pavyzdžiui, medžio, metalo plastiko, sėdimoji dalis paprastai paminkštinama. Kėdė gali būti dengiama medžiaga, oda. Kėdės būna su atlošu ir be jo.

Permatoma kėdė

Permatoma kėdė

Permatoma kėdė – kėdė, kurios sėdimoji dalis pagaminta iš tamprios peršviečiamos medžiagos, sukuriančios įspūdį, jog sėdintysis kabo ore.

curby.com

Atremiama kėdė

Atremiama kėdė

Viskas, ko reikia šiai kėdei – sienos, į kurią atremsite. Tai minimalistinio dizaino kėdė, išnaudojanti aplinkos detales tam, kad būtų sutaupyta pačios kėdės konstrukcinių elementų, šiuo atveju antros atramos.

Likecool

Lauko krėslas su saulės elementu

Lauko krėslas su saulės elementu

Lauko krėslas su saulės elementu. Jeigu net gamtoje negalite be savo elektroninių daikčiukų, tai tokia kėdė – lauko krėslas tikrai pravers. Saulės energiją verčianti elektra sistema padės pakrauti mobilųjį ar išmanųjį telefoną, nešiojamą kompiuterį, elektroninių knygų skaityklę, planšetinį kompiuterį, muzikinį grotuvą, vaizdo kamerą, fotoaparatą ar kitą elektroninį įrenginį. Žodžiu, technologijų entuziasto vasarai privalomas atributas! :)

Šios kėdės yra įrengtos Masačiusetso technologijų instituto (MIT) viename iš kiemelių Kembridže, o sukūrė jas to pačio MIT architektūros specialybės studentai. Šaunu, kai susilieja technologijos ir dizainas.

My Modern Met