Žymos archyvas: išmanusis laikrodis

Išmanusis laikrodis – paprastai ant rankos riešo dėvimas elektronikos įrenginys, kurio pagrindinė funkcija rodyti laiką išplėsta kitomis naudingomis savybėmis, kurias tik gali sugalvoti ir techniškai realizuoti tokių laikrodžių gamintojai. Dažniausiai išmanieji laikrodžiai naudojami kaip greitai ir paprastai pasiekiamas praplėtimas išmaniajam telefonui, kuris laikrodžio ekrane rodo svarbiausius pranešimus apie praleistus skambučius, gautas sms ir elektroninio pašto žinutes, kalendoriaus įvykius ir susitikimus ir pan.

Išmanusis laikrodis Pebble

Išmanusis laikrodis Pebble naudoja elektroninio rašalo technologijos (tos kuri naudojama elektroninių knygų skaityklių ekranuose) pagrindu pagamintą vaizduoklį ir prisijungia prie išmaniojo telefono su Android ar iPhone operacine sistema. Pebble išmanusis laikrodis rodo skambinančiojo informaciją, pranešimus apie neskaitytas elektroninio pašto žinutes, įvykius kalendoriuje, Facebook žinutes, Twitter srautą, orų informaciją, be to yra numatyta plėsti funkcionalumą trečiųjų šalių programėlėmis. Pebble laikrodis planuojamas kelių spalvų korpusu.

Šiuo metu Pebble išmanusis laikrodis yra kūrimo stadijoje, daugiau informacijos apie tai: Pebble: E-Paper Watch for iPhone and Android

Išmanieji laikrodžiai inPulse

Išmanieji laikrodžiai inPulse

Išmanieji laikrodžiai inPulse – įrenginiai, mokantys sinchronizuotis su išmaniaisiais Android bei BlackBerry įrenginiais ir gauti iš ten:

 • pranešimus apie skambutį
 • neperskaitytas SMS žinutes
 • neperskaitytus el. pašto pranešimus
 • kalendoriaus pranešimus

Be viso to inPulse išmanieji laikrodžiai moka:

 • Keisti spalvų ir šriftų nustatymus
 • Keisti el.pašto filtravimo nustatymus
 • Keisti telefono skambėjimo, vibro-skambėjimo profilius
 • Dirbti su keliomis el.pašto paskyromis
 • Atsisiųsti SmartWatch programėles

Daugiau informacijos apie išmaniuosius inPulse laikrodžius oficialioje svetainėje getinpulse.com

 

Išmaniųjų laikrodžių platforma Meta Watch

Išmaniųjų laikrodžių platforma Meta Watch

Išmaniųjų laikrodžių platforma Meta Watch leidžia kūrėjams plėsti ant riešo dėvimus rankinio laikrodžio formos išmaniuosius įrenginius. Platforma pasižymi šiomis savybėmis:

 • Bluetooth, skirtas sujungti laikrodį su išmaniaisiais telefonais ir kitais įrenginiais
 • Ypač taupus suvartojamos energijos atžvilgiu mikroprocesorius MSP430F5438A MSP430™

Daugiau informacijos apie išmaniųjų laikrodžių platformą Meta Watch ir egzistuojančius modelius galite perskaityti oficialioje svetainėje metawatch.org

Išmanusis laikrodis i’m Watch

i’m Watch giriasi, jog tai pirmas tikras išmanusis laikrodis pasaulyje. Laikrodis veikia su Android operacine sistema, turi lietimui jautrų ekraną, integruota telefono funkcija, interneto naršyklė, funkcionalumas plečiamas diegiant programėles ir kitos išmanaus daiGto savybės bei privalumai. Daugiau informacijos apie i’m Watch išmanųjį telefoną – oficialioje i’m Watch svetainėje.