Žymos archyvas: iphone

iPhone – kompanijos Apple produktas – sumanusis telefonas, įrenginys padedantis atlikti tokias funkcijas, kaip telefonas (skambinimas, SMS), nešiojamas multimedia grotuvas (video, audio), navigacinis įrenginys, interneto, el.pašto paslaugų pasiekimo įrenginys ir daugelis kitų.

Telefono stovas – unitazo pompa

Telefono stovas - unitazo pompa

Telefono stovas primenantis unitazo pompą, kuri prisisiurbia kaip vakuuminis lipdukas prie telefono nugarėlės taip palengvinant telefono pastatymą ant stalo – tiesiog atremkite pompos galą į stalą ir telefonas stovės patogiu kampu, tiek horizontalioje, tiek vertikalioje pozicijose. Telefonas padėtas šio stovo pagalba ant darbo stalo bus visada pasiekiamas, o pranešimai ekrane neliks nepastebėti.

Šis telefono stovas visų pirma pritaikytas Apple iPhone išmaniesiems telefonams, tačiau greičiausiai galės būti panaudotas ir kitų gamintojų telefono aparatams laikyti.

Swissmiss

iPhone stovas – angelo sparnai

iPhone stovas – angelo sparnai

Išmaniojo telefono Apple iPhone stovas – angelo sparnai. Suteiks jūsų telefonui baltus angelo sparnus, kuriuos pritvirtinę prie telefono nugarėlės ir atrėmę į stalo paviršių patogiai padėsite telefoną.

Įtvirtinus telefoną šiame angeliškame stove nekils problemų norint pamatyti naujus pranešimus apie praleistus skambučius, tekstinius pranešimus, įvykius ir panašiai, nes telefonas įtvirtinamas skaitymui patogiu kampu.

Swissmiss

Retro iPhone dėklas

Retro iPhone dėklas

Jeigu jaučiate nostalgiją seniems geriems laikams, šis Apple iPhone telefono dėklas – kaip tik Jums. Prisiminsite laikus, kai telefono svoris buvo skaičiuojamas ne gramais, o kilogramais, o šimto gramų svorio skirtumas atrodė nereikšmingas.

Rasta 1designperday