Žymos archyvas: iphone dėklas

iPhone dėklas – Apple iPhone išmaniojo telefono dėklas, – priemonė apsaugoti telefoną nuo žalingo aplinkos poveikio – dulkių, drėgmės, smūgių ir panašiai. Telefono dėklas gali būti gaminamas iš stangresnės, kartais skaidrios, peršviečiamos medžiagos.

Retro iPhone dėklas

Retro iPhone dėklas

Jeigu jaučiate nostalgiją seniems geriems laikams, šis Apple iPhone telefono dėklas – kaip tik Jums. Prisiminsite laikus, kai telefono svoris buvo skaičiuojamas ne gramais, o kilogramais, o šimto gramų svorio skirtumas atrodė nereikšmingas.

Rasta 1designperday

iPhone dėklas su alaus atidarytuvu

iPhone dėklas su alaus atidarytuvu

Sako yra koks 1000 būdų atidaryti alaus butelį, panaudojant aplinkui esančius daiktus, kad ir kokia tikra jų paskirtis bebūtų. Kodėl neturėti dar vieno gero būdo atidaryti alaus buteliui savo kišenėje kartu su savo iPhone telefonu :)

The-Gadgeteer

iPhone dėklas stalo teniso raketė

iPhone dėklas stalo teniso raketė

O jeigu bus proga pažaisti stalo teniso? Nepamirškite šio Apple iPhone išmaniojo telefono dėklo, padengto grublėta guma, kaip būna stalo teniso reketėse, kad ir kur eitumėte, ar keliautumėte!

Tereikia surasti stalo teniso partnerį, turintį tokį pat išmaniojo telefono dėklą, arba tikrą stalo teniso raketę, teniso kamuoliuką, stalo teniso stalą ir išsiaiškinti, kas čia kiečiausias stalo teniso žaidėjas!

Už žalą savajam Apple iPhone išmaniajam telefonui, padarytai žaidžiant esate atsakingas Jūs pats ir niekas kitas.

 

 

Likecool

iPhone dėklas muzikos kasetė

iPhone dėklas muzikos kasetė

Apple iPhone telefono dėklas atrodantis kaip magnetinė muzikos kasetė (MC), jeigu žinote, kas tai per daiktas :)

Rasta: Geeky Gadgets

Žmonių išmonė ir sugebėjimai tobulėja, naršydami internete radome dar geresnį ir patobulintą Apple iPhone dėklą – muzikinę kasetę. Šis variantas atkartoja dar senesnės kartos kasetės išvaizdą: juoda neperšviečiama, su raudona etikete ant šono.

Šiame dėkle įmontuota anga ausinių jungčiai prijungti prie telefono, bei patobulintas korpusas. Šis atrodo tvirtesnis ir atsparesnis, pagamintas iš juodo storo plastiko:

Iphone dėklas mc kasetė

Šaltinis: Reflectionofme