Žymos archyvas: durų kilimėlis

Durų kilimėlis – audeklo, plastiko, ar panašios medžiagos dažniausiai stačiakampio formos patiesalas dedamas šalia durų kojoms nusivalyti. Daigtai.lt kolekcionuoja durų kilimėlius su įdomiais užrašais, keistos formos ir netradicinės spalvų gamos.

Durų kilimėlis „There is no place like 127.0.0.1“

Durų kilimėlis there is no place like 127.0.0.1

Durų kilimėlis IT specialistui, programuotojui, kompiuteristui. Jeigu Jums užrašas ant šio kilimėlio nesukelia jokių emocijų – Jūs ne toks. Paklauskite kompiuteristo, arba tiesiog ignoruokite šį daiGtą :)

Internete galima rasti kelias šio durų kilimėlio versijas. Viena su baltu užrašu juodame ar pilkame fone iš ThinkGeek, kurios, deja neįmanoma nusipirkti iš Lietuvos.

Kita durų kilimėlio versija – rudas, plaušinis kilimėlis su juodu užrašu iš GetDigital.de – ši Vokietijoje įsikūrusi daikčiukų parduotuvė siunčia prekes ir į Lietuvą. Išbandėme viskas vyko be nesklandumų, tik gali tekti palaukti prekių kelias savaites.

Abiejų rūšių durų kilimėliai „There is no place like 127.0.0.1“ galerijoje žemiau.

Durų kilimėlis

Durų kilimėlis
Durų kilimėlis „Ot, š**as, ir vėl tu“ (Oh shit not you again). Toks durų kilimėlis, parodys, jog buto šeimininkai turi savotišką humoro jausmą ir to paties tikisi iš savo svečių. Jeigu kuris nors iš anksčiau paminėtų punktų neatitinka tikrovės, toks durų kilimėlis jums netiks.