Žymos archyvas: Apple

Apple – JAV informacinių technologijų kompanija, gaminanti stacionarius, nešiojamus bei planšetinius kompiuterius, audio grotuvus, mobiliuosius telefonus ir kitus elektroninius įtaisus. Žinomiausi kompanijos Apple produktai – iPhone išmanusis telefonas, iPod MP3 grotuvas, iPad planšetinis kompiuteris, MacBook nešiojamieji kompiuteriai, iOS, Macintosh operacinės sistemos.

Apple žyma pažymėti įdomūs aksesuarai kompanijos Apple gaminiams – telefonams, kompiuteriams, grotuvams, bei su Apple firminiu ženklu ir gaminamais prietaisais susiję suvenyrai, skirti „obuolių fanatams“.

Nešiojamo kompiuterio dėklas iš bambuko

Nešiojamo kompiuterio Apple Macbook dėklas iš bambuko

Nešiojamo kompiuteri Apple Macbook dėklas pagamintas iš bambuko medienos. Toks kompiuterio dėklas patiks vertinantiems natūralias gamtines medžiagas vietoje sintetinių. Dėklo rankena pagaminta iš natūralios odos rankiniu būdu, dėklo vidus išklotas švelniu audiniu, kad Jūsų kompiuteris nebūtų subraižytas.

Nešiojamojo kompiuterio dėklas „Silva“ kainuoja 179-315 $, pirkti galite čia

via Likecool

Retro iPhone dėklas

Retro iPhone dėklas

Jeigu jaučiate nostalgiją seniems geriems laikams, šis Apple iPhone telefono dėklas – kaip tik Jums. Prisiminsite laikus, kai telefono svoris buvo skaičiuojamas ne gramais, o kilogramais, o šimto gramų svorio skirtumas atrodė nereikšmingas.

Rasta 1designperday