Žymos archyvas: Android

Išmanusis telefonas su projektoriumi

Telefonas su integruotu projektoriumi

Kompanija Samsung pristato Android operacinės sistemos pagrindu veikiantį išmanujį telefoną Samsung Galaxy Beam kuriame integruotas 15 liumenų vaizdo projektorius.

Techninės detalės

  • Android 2.3 OS
  • 1 Ghz dviejų branduolių procesorius
  • Didelės talpos 2000 mAh baterija
  • 8 Gb atminties

Informacijos šaltinis – Samsung Google+ profilis

USB pakroviklis Android telefonui Andru

USB pakroviklis Android telefonui

Kaip galima suprasti iš pavadinimo, o dar labiau iš spalvos ir formos – šis USB įkroviklis skirtas Išmaniųjų telefonų su Google Android operacine sistema fanams. Android roboto formos jungtis jungiama į elektros rozetę, o roboto galvoje įmontuota USB jungtis skirta įkrovikliui prijungti prie telefono standartiniu kabeliu, kokį naudojate jungti įvairius įrenginius prie kompiuterio.
Android roboto išvaizda, žinoma neapriboja įkroviklio panaudojimo galimybių – juo galima pakrauti visus įrenginius, kuriuose yra numatytas pakrovimo per USB jungtį būdas.

Geeky-Gadgets.com

Išmanusis laikrodis i’m Watch

i’m Watch giriasi, jog tai pirmas tikras išmanusis laikrodis pasaulyje. Laikrodis veikia su Android operacine sistema, turi lietimui jautrų ekraną, integruota telefono funkcija, interneto naršyklė, funkcionalumas plečiamas diegiant programėles ir kitos išmanaus daiGto savybės bei privalumai. Daugiau informacijos apie i’m Watch išmanųjį telefoną – oficialioje i’m Watch svetainėje.