Žymos archyvas: 8 bitai

8 bitai žyma pažymėti įrašai yra susiję su senaisiais kompiuteriais ir juose naudota primityvia grafika, kuri išsiskyrė „kampuotais“ vaizdais, aiškiais matomais pikseliais, prasta garsų kokybe ir panašiai. Klasikiniai 8 bitų eros simboliai – kompiuteriniai žaidimai Pac Man, Super Mario Bros ir daugelis kitų. Su 8 bitų eros prisiminimus keliančiais daiktais supažindinsime šiame skyrelyje.

8 bitų iPad dėklas

Apple iPad planšetinio kompiuterio dėklas, dekoruotas kaip 8 bitų animacijos pagalba nupieštas vokas.

ReflectionOfMe

8 bitų pėdkelnės

8 bitų pėdkelnės

Moteriškos pėdkelnės išmargintos ryškiais 8 bitų pikseliais. Merginos dėvėdamos tokias pėdkelnes minimum 8 kartus padidinsite savo galimybes suvilioti moksliuką, o jei ir nesuviliosite, tai be jokios abejonės užsidirbsite virtualių pliusų ir žymiai pakilsite jų akyse.

Incredible things

Virtuvės pirštinės 8 bitai

Virtuvės pirštinės 8 bitai

Pikseliuotos 8 bitų virtuvinės pirštinės „PIXEL OVEN MITTS“, privers kompiuterių entuziastą suktis virtuvėje nuo 2 iki 256 kartų greičiau ir svarbiausia su nuoširdžia 8 bitų šypsena – nustatė nežinomi mokslininkai!

Jei receptą savo vakarienei „Sugooglini“, apie maisto gaminimą „Patwytini“, o pagaminto patiekalo nuotrauką „Pafeisbūkini“ – šios virtuvinės pirštinės specialiai tau!

Pikseliuotų virtuvės pirštinių kainą: 17$

Nuoroda į parduotuvę, kur galite nusipirkti „PIXEL OVEN MITTS“ virtuvės pirštines: Pixel Oven Mitts

Rasta pas Swiss-Miss